Bakan Mehmet Nuri Ersoy’dan vefa örneği… 20 yıllık emeği unutmadı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sosyal medya hesabı X’den paylaştığı bir videoyla vatandaşların Babalar Günü’nü kutladı. Ersoy, bakanlık personeli Hüsniye Bayrakcı’yı 20 yıldır her gün iş yerine getiren, ona sevgiyle rehberlik eden babası Selami Bayrakcı’ya yaptığı sürprize dair anları paylaştı. Ersoy, “Selami Bey’i yılın babası olarak gönlümüzün başucunda kabul ediyor ve tüm kalbimizle kutluyoruz” ifadelerine yer verdi.

Bakan Ersoy, videolu paylaşımına şu notu ekledi;

“Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak kocaman bir aileyiz… Ülkemiz adına ulaştığımız tüm başarı Bakanlıktaki her kademede görev yapan ekibimizin başarısıdır. Bakanlığımızın Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığında görev yapan kıymetli personelimiz Hüsniye Bayrakcı’yı 20 yıldır her gün iş yerine getiren, ona sevgiyle rehberlik eden koca yürekli babası Selami Bey’i de Bakanlığımızın bir parçası olarak görüyoruz. Değerli mesai arkadaşımız Hüsniye’nin babası Selami Bey’i yılın babası olarak gönlümüzün başucunda kabul ediyor ve tüm kalbimizle kutluyoruz. Çocuklarına emek veren, onları koşulsuz seven tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun. Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak kocaman bir aileyiz… Ülkemiz adına ulaştığımız tüm başarı Bakanlıktaki her kademede görev yapan ekibimizin başarısıdır.”

BEĞENİ YAĞDI

Kültür ve Turizm Bakanı Nuri Ersoy’un bakanlık çalışanı Hüsniye ve babası Selami Bayrakçı’ya yaptığı sürpriz sosyal medyada beğeni topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x