Xiaomi’den taşınabilir akıllı fan

Xiaomi, MIJIA Akıllı DC İnvertör Zemin Vantilatörü 1X’in yükseltilmiş bir versiyonunu tanıttı. Bu yeni model, selefinden birkaç yeni özellik taşıyor. Yeni Xiaomi MIJIA zemin vantilatörü, doğal rüzgarı odada yeniden canlandırmak için yüksek kaliteli hava akışı sağlayan yedi özelleştirilmiş geniş alanlı kanat şeklinde fan bıçakları kullanıyor.

Xiaomi, yaz aylarında vantilatörün klima ile birlikte kullanılabileceğini ve bu sayede soğuk havanın daha eşit bir şekilde dağıtılabileceğini belirtiyor. Vantilatör, Type-C evrensel arayüzü kullanarak 18W standart bir adaptör veya bir güç bankası aracılığıyla çalıştırılabiliyor. Bu cihaz, değişken frekanslı doğal rüzgarı sekiz farklı senaryoda simüle eden algoritmalar kullanıyor ve ev ortamında benzersiz ve konforlu bir doğal rüzgar sunuyor.

DC değişken frekanslı motor kullanan vantilatör, daha yumuşak bir hava akışı sağlıyor ve 1.6W gibi düşük bir güç tüketimiyle çalışıyor. Bu da minimum elektrik tüketimi anlamına geliyor. Xiaomi MIJIA DC İnvertör Zemin Vantilatörü 1X, Mi Home uygulamasına bağlanarak uzaktan kontrol edilebiliyor. Uygulama, zaman ayarlı anahtarlar ve Xiao Ai ses kontrolü destekliyor. Ayrıca, uygulama üzerinden vantilatörün hızını ve çalışma döngüsünü özelleştirebilirsiniz. Doğrudan rüzgar modunda 100 farklı hız ayarı yapılabiliyor.

Xiaomi MIJIA DC İnvertör Zemin Vantilatörü 1X, Çin’deki çeşitli perakende platformlarından yaklaşık 34 dolara satın alınabiliyor. Ancak, bu DC vantilatörün Çin dışında satışa sunulup sunulmayacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x